Doniczki

Gdzie kupić ładne doniczki ceramiczne?

W naszym sklepie znajdziesz donice dla wszystkich Twoich roślin. Oferujemy produkty w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach. Kupisz tu bardzo duże donice z podstawką, średnie egzemplarze na domowy parapet oraz doniczki na tak zwane bejbiki, czyli bardzo malutkie rośliny. Pamiętaj, że swoje rośliny możesz sadzić bezpośrednio w doniczkach. Posiadają one odpływy w postaci dziurek na dnie i nie wymagają użycia plastikowych donic produkcyjnych. Otwory te są potrzebne do odpowiedniego przepływu wody czyli dobrego drenażu.

Doniczki – jak wybrać odpowiednią?

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z uprawą roślin, znajdź specjalistę i zapytaj, jaki produkt będzie odpowiedni dla Twoich kwiatów. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania i chętnie pomożemy Ci w doborze donicy. W asortymencie Lots of Pots znajdziesz doniczki ceramiczne z podstawką, podłużne wersje do bonsai oraz bardzo duże donice, które możesz postawić na podłodze. Idealne do strelicji czy monstery! Jeśli szukasz czegoś mniej klasycznego – koniecznie obejrzyj naszą ofertę osłonek ceramicznych.

Największy wybór doniczek – zajrzyj do Lots of Pots

Misja, która nam przyświeca to stworzenie sklepu z największym i najbardziej wyjątkowym wyborem donic i osłonek ceramicznych w Polsce. Dlatego właśnie jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i sugestie. Może szukasz czegoś spoza asortymentu? Koniecznie do nas napisz – sprowadzimy dla Ciebie każdą donicę i osłonkę, która kiedykolwiek wpadła Ci w oko. Od innych sklepów z doniczkami odróżnia nas wyjątkowa selekcja produktów. Wszystkie wybieramy osobiście, nie ma tu miejsca na przypadkowe doniczki o wątpliwej jakości, czy designie. Oferujemy produkty, które pomogą w urządzeniu wnętrz w przeróżnych stylach – eklektycznym, boho czy vintage. Jeśli więc jesteś w trakcie projektowania swojej wymarzonej przestrzeni koniecznie obejrzyj nasz asortyment. Możesz także zainspirować się propozycjami i wskazówkami, które umieszczamy na naszym blogu i w mediach społecznościowych. Udanych zakupów!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Shopping Cart