Dostawa i płatność

Jako sklep internetowy, nieprowadzący sprzedaży stacjonarnej, zwolnieni jesteśmy z obowiązku posiadania kasy fiskalnej. Każdy klient dokonujący zamówienia w naszym sklepie otrzyma fakturę w formie elektronicznej. W przypadku chęci uzyskania faktury z NIP-em, prosimy o zaznaczenie takiej informacji podczas składania zamówienia.

Wystawiamy faktury VAT.

Dostępne formy wysyłki:

Kurier Pocztex 48h (przedpłata) – 15,99 zł (maksymalna waga paczki – 30kg)

Paczkomaty Inpost (przedpłata) – 15,99 zł (maksymalna waga paczki – 25kg)

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 450zł.

Metody wysyłki zostaną pokazane i zaktualizowane podczas składania zamówienia.

Wszystkie przesyłki są pakowane i zabezpieczane tak, aby uniknąć uszkodzenia produktu. Z uwagi na wyjątkową kruchość i podatność na uszkodzenia naszych produktów – nie możemy zaoferować less waste’owych metod zabezpieczenia towaru. Zależy nam na tym, aby już za pierwszym razem paczka dotarła w całości. Stosujemy folie oraz poduszki powietrzne, które są w naszej opinii najskuteczniejszym sposobem zabezpieczenia ceramiki. Zachęcamy do ponownego użycia materiałów zabezpieczających, dla własnych celów.

W przypadku chęci ustalenia inwywidualnej formy wysyłki – prosimy o kontakt: kontakt@lotsofpots.pl. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby 🙂

Odbiory osobiste

Odbiór osobisty:

Dla naszych klientów z Poznania udostępniamy możliwość osobistego odbioru zakupów. Podczas składania zamówienia zaznacz opcję „Odbiór osobisty” i napisz do nas, żeby umówić się na dogodny termin. Odbiory odbywają się w naszym magazynie w dzielnicy Łazarz.

Każdy produkt zostanie zapakowany w ekologiczną torbę papierową , a na Twoje życzenie – zabezpieczony dodatkowo folią bąbelkową na czas podróży „do domu” 🙂

Odbiory osobiste możliwe są jedyne przy przedpłacie. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dokonać płatności przed odbiorem – skontaktuj się z nami. Na pewno wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Dane do przelewu bankowego:

Lots of Pots Zuzanna Chudobska

ul. Kanałowa 18/4

60-710 Poznań

Numer konta: 22 1090 1362 0000 0001 4794 7096 (Santander)

Shopping Cart