Osłonki ceramiczne 45

Pracujemy zespołowo dla Ciebie i Twoich roślin.

W naszej pracy wspiera nas i zaraża energią sześcioro kocich asystentów. Kotka Wicia, jako zapalona miłośniczka roślinek, zawsze skrupulatnie dogląda procesu kontroli jakości, a czasem bierze udział w multimedialnych akcjach promocyjnych ciesząc oczy fanów oraz podkreślając walory naszego asortymentu.

Frania, Fidel, Monter, Szmulik i Gunnar z pasją oddają się pracy biurowej oraz obsługują magazyn nadawczy, podczas gdy nad całością czuwa niezmordowana Zuzia, rozdając uśmiech, kocie przysmaki oraz dopieszczając nawet najmniejszą osłonkę.

Poznaj nasz zespół

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie najpiękniejsze doniczki i osłonki dostępne na rynku.

Nasza firma

Jesteśmy legalnie działającym polskim przedsiębiorstwem – małą firmą o wielkich możliwościach.

Nasza firma prowadzi sprzedaż wysyłkową online oraz sprzedaż stacjonarną w sklepie przy ulicy Kanałowej 18/4 w Poznaniu. Staramy się zaprezentować możliwie jak najbardziej realistyczny obraz produktów oraz detaliczny opis. Jeśli z jakichś powodów nie spodoba Ci się nasz towar, zawsze możesz go zwrócić w terminie do 14 dni od daty doręczenia na wskazany przez nas adres do zwrotów. Mamy jednak nadzieję, że uda nam się odpowiedzieć nawet najbardziej subtelnym gustom naszych Klientów. W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt – odpowiemy w przeciągu 24 godzin (a nawet szybciej). Zamierzamy stopniowo i regularnie poszerzać naszą ofertę i rozwijać sklep. Zachęcamy Cię do obserwowania zmian i życzymy samych udanych zakupów – by Twoim roślinom rosło się wygodnie!

Shopping Cart